Przejdź do treści
Wydarzenia 10 maja 2024

Warsztaty, seans filmowy, koncert – świętujemy Dni Otwarte Funduszy Europejskich w DK Oskard

Świętujemy 20-lecie Polski w Unii Europejskiej! Z tej okazji w CKiS-DK Oskard przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenia w ramach akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.
Zapraszamy 10 maja na wspólne świętowanie. W programie atrakcje dla całych rodzin i osób w każdym wieku, a do tego wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny! By wziąć w nich udział, należy odebrać bezpłatną wejściówkę na poszczególne punktu programu.
Zapoznajcie się z programem i koniecznie bądźcie z nami tego dnia.


14.30 – 16.00
Seans filmowy dla dzieci „Życzenie”
Coś dla małych marzycieli! Zapraszamy na animowaną komedię muzyczną od Disneya. Zabierzemy Was do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła! Polecamy dzieciom od 6 roku życia.


15.00 – 20.00
Punkt informacyjny Funduszy Europejskich
Dofinansowania? Szkolenia? Studia? Tu bezpłatnie dowiesz się wszystkiego o Funduszach Europejskich! Mogą z niego skorzystać wszyscy mieszkańcy Konina i okolic, zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorstw, jak i instytucji.


17.00 – 19.00
Warsztaty filmowe dla dzieci „Mój przyjaciel film – warsztaty kreatywne”
Nie tylko dla małych aktorów! Zapraszamy dzieci w wieku od 10 lat w górę na warsztaty, które będą składać się z improwizacji teatralnej i dynamicznych zabaw interakcyjnych. Podczas dwugodzinnego spotkania dzieci będą nie tylko świetnie się bawić, ale rozwiną różne kompetencje społeczno-emocjonalne, np. umiejętności współpracy w grupie. Warsztaty poprowadzi Marcin Majkut, ekspert z zakresu psychoedukacji filmowej.


18.00 – 20.00
Divy polskiej piosenki – koncert w wykonaniu Szkoły Wokalno-Aktorskiej Fama
Na finał wspaniały koncert! Ze sceny Klubokawiarni NOT usłyszymy piosenki największych polskich gwiazd od lat trzydziestych minionego wieku do teraźniejszości. Wykonają je wokaliści SWA FAMA. To dwie godziny podróży w przeszłość z utworami, które zna każdy meloman.
Koncert współorganizowany w ramach projektu Srebrne Pokolenie.


DOFE to co roku setki wydarzeń i tysiące odwiedzających, którzy mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.