Przejdź do treści
Archiwum 8 marca 19.00

Ladies Night: Miłość bez ostrzeżenia

8 marca świętujemy Dzień Kobiet w Kinie Oskard. Wszystkie Panie przed seansem zapraszamy na kawę i słodki poczęstunek. O 19.00 rozpocznie się filmowy wieczór z „Miłością bez ostrzeżenia”. Na szczęśliwców czekają nagrody: vouchery na smaczną kolację, do salonu piękności, kosmetyki oraz zaproszenia do kina.

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku.

Reżyseria: Rebecca Miller
Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: USA 2023
Czas: 102’