Przejdź do treści
Archiwum 14 lutego 17:30 | 20:00

Walentynki w Kinie Oskard 2024

Wyjątkowy seans filmowy, szalone zdjęcie w fotobudce i słodkości od serca – to brzmi jak idealny plan na wieczór walentynkowy w Kinie Oskard! Do wyboru dwa tytuły: biograficzna opowieść, czyli „Priscilla” oraz polska komedia „Miłość jak miód”. Nie będziecie się nudzić!

Wszyscy zakochani, którzy 14 lutego wybiorą się na walentynkowe seanse, mogą liczyć na kilka niespodzianek! We foyer kina będzie czekała na widzów FOTOBUDKA! Czy romantyczne, czy zabawne – klimat zdjęcia będzie zależał tylko od Was.

Jeśli kochacie słodkości, to tego dnia musicie być u nas! Dzięki naszemu partnerowi, będziemy mieli małe co nieco. A dla szczęśliwców nasz kolejny partner uszykował także upominki podczas seansu. O szczegółach – opowiemy na miejscu!

BILETY w cenie 18 zł na każdy film.

17.30 Filmowe Walentynki: Priscilla

Reżyseria: Sofia Coppola
Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę.

20.00 Filmowe Walentynki: Miłość jak miód

reżyseria: Maciej Migas
Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze.
Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?