Przejdź do treści
Wydarzenia 29 października 19:00

Straszna Noc Filmożerców w Kinie Oskard

Uwaga, uwaga! Mamy kolejną niespodziankę!

Do każdego zakupionego biletu na Straszną Noc Filmożerców będzie można otrzymać kod z 50% zniżką na dowolny film dostępny w kolekcji STREFA GROZY na platformie Cineman.pl!
Kody będą gotowe do odbioru w kasie Kina Oskard przed Straszną Nocą Filmożerców.
Kod należy wykorzystać do 31 grudnia 2022 r.


Egzorcyzmy? Przerażające potwory? A może walka z własnym strachem?

Nie trzeba wybierać! Podczas Strasznej Nocy Filmożerców w Kinie Oskard zobaczycie aż trzy horrory, które gwarantują szybkie bicie serca i skok adrenaliny.

Dodatkowe emocje zapewnią konkursy z nagrodami! Vouchery dla smakoszów, kawa na poranne rytuały, kubki dla kolekcjonerów, a może kosmetyki do stosowania od zmierzchu do świtu? I oczywiście – bilety do kina dla filmożerców!

Będzie je można zdobyć na dwa sposoby – podczas konkursowych zabaw przed pierwszym filmem lub… przychodząc na Straszną Noc w przebraniu! Mumia, wampir a może czarownica? Zaskoczcie nas! Liczba nagród ograniczona.

Już za chwilę podamy szczegółowe regulaminy. Upominki w tę straszną noc zapewnią partnerzy wydarzenia.

Zapraszamy 29 października. Start 19.00.

W tym roku zobaczycie:

„Egzorcyzmy siostry Ann” .
Reżyseria: Daniel Stamm
Gatunek: horror
Produkcja: USA 2020
Czas: 93’

Ilość osób opętanych przez demony na całym świecie wzrasta w szokującym tempie. Watykan wypowiada wojnę siłom ciemności, w sześciu krajach otwierając szkoły dla egzorcystów. Reżyser przerażającego „Ostatniego egzorcyzmu” wznosi się na kolejny poziom grozy. Film to szokująca historia siostry Ann, pierwszej w historii kobiety egzorcystki, która musi zmierzyć się z demonem nawiedzającym osoby z jej otoczenia, a którego prawdziwym celem jest ona sama. Ten egzorcyzm to coś więcej niż starcie dobra ze złem. To podróż do najmroczniejszych czeluści ludzkiej duszy.

https://www.youtube.com/watch?v=dFWPkIsMIqY

„Smakosz odrodzenie”.
Reżyseria: Timo Vuorensola
Gatunek: horror
Produkcja: USA, Wielka Brytania 2022
Czas: 88’

Smakosz powraca i jest głodniejszy niż kiedykolwiek! Kultowa postać filmów grozy znów rusza na łowy. Laine za namową chłopaka udaje się na lokalny festiwal, który przyciąga setki dziwaków i miłośników filmów grozy. Wkrótce dziewczynie zaczyna udzielać się niepokojący nastrój miasteczka, a krążące legendy o Smakoszu stają się coraz bardziej przerażające. Bohaterowie nie spodziewają się jednak, że tragedia wisi w powietrzu i wkrótce przyjdzie im stanąć oko w oko z wygłodniałą bestią.

https://www.youtube.com/watch?v=eNH2bRZ6gJw

„Nie patrz w dół”.
Reżyseria: Scott Mann
Gatunek: thriller
Produkcja: USA 2022
Czas: 107’

Wciągający thriller producentów „Podwodnej pułapki”. Dwie przyjaciółki postanawiają wspiąć się na jedną z najwyższych wież telewizyjnych w Ameryce. Dla Becky ma być to forma terapii po traumie, z kolei Hunter widzi w tym szansę na pozyskanie nowych obserwujących jej internetowego kanału. Wydaje się, że tak doświadczone sportsmenki bez trudu sprostają wyzwaniu, jednak jeden niewłaściwy krok omal nie kończy się tragedią. Gdy ciężko ranne zostają uwięzione 600 metrów nad ziemią, muszą znaleźć sposób by ściągnąć pomoc i przeżyć.

https://www.youtube.com/watch?v=aa5MXOMN1lM

Szykujemy dla Was trochę przyjemności na tę straszną noc. Żeby nie było aż tak strasznie…
Na zdjęciach część upominków od partnerów, które będzie można otrzymać podczas wydarzenia.

Partnerami Strasznej Nocy Filmożerców są:
Przyjaciele Kawy https://www.przyjacielekawy.pl/
Instytut Image medycyna & kosmetologia z Konina
Jemsushi z Konina
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej -Konin Sp. z o.o.
Tutti Santi w Koninie

Więcej informacji wkrótce!