Przejdź do treści
Wydarzenia 30 października 2020

STRASZNA NOC FILMOŻERCÓW 2020

„Numer 32” i „Funhouse” to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 30 października w Kinie Oskard Kameralnie.

Straszna Noc Filmożerców rozpocznie się o 20.00 pokazem filmu „Numer 32”. Madryt rok 1976. Rodzina Olmedo wprowadza się do wymarzonego domu pod numerem 32. Budynek jest piękny lecz członkowie rodziny nie wiedzą najważniejszej rzeczy: w domu, który kupili nie będą sami… Tajemnicza istota zamieszkująca dom nie życzy sobie towarzystwa i szybko zmieni życie rodziny Olmedo w niekończący się koszmar. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Kolejna propozycja to horror „Funhouse”. Ośmioro zapomnianych celebrytów otrzymuje zaproszenie do wzięcia udziału w reality show Funhouse. Głównym zadaniem ma być zabiegnie o głosy widzów, którzy podglądają poczynania uczestników online. Nagrodą jest 5 milionów dolarów. Po przybyciu na miejsce, celebryci szybko orientują się, że biorą udział w grze, w której stawką jest ich własne życie. Ten, kto przeżyje, wygra, a internauci z całego świata mogą śledzić ich każdy krok oraz to, w jaki sposób umierają.

funhouse