Przejdź do treści
Wydarzenia 28 października 2017

STRASZNA NOC FILMOŻERCÓW 2017

W kinie Oskard będzie strasznie. Bój się razem z nami!

„Piła: dziedzictwo”, „Leatherface” i „Autopsja Jane Doe”- to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 28 października w kinie Oskard. Do zdobycia nagrody!

Straszną Noc Filmożerców rozpocznie premierowy pokaz filmu „PIŁA:DZIEDZICTWO”. Najsłynniejszy seryjny morderca XXI wieku powraca na wielki ekran! Oprócz niesamowitych pułapek, na bohaterów czeka największa zagadka od czasów odkrycia tożsamości tytułowego „Jigsawa”. Producentem filmu jest James Wan odpowiedzialny za największe współczesne serie horrorów („Piła”, „Obecność”, „Naznaczony”).

Premierowo zaprezentujemy „LEATHERFACE”, który jest prequelem „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”. Film można zobaczyć w Polsce tylko na specjalnych pokazach w okresie Halloween.
W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o niebezpiecznych zaburzeniach. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface.

„AUTOPSJA JANE DOE” to historia koronera i jego syna, którzy badają zwłoki ofiary makabrycznej zbrodni. Autopsja przebiega bezproblemowo do chwili, gdy mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych…

Na Straszną Noc Filmożerców zapraszamy już 28 października o 21.00, bilety 25 zł.

Do zdobycia nagrody!!!

no images were found