Przejdź do treści
Wydarzenia 27 października 19:00

Straszna Noc Filmożerców

Cztery horrory, jedna noc i mnóstwo niespodzianek! Nadchodzi Straszna Noc Filmożerców!

Jeśli kochasz się bać i to najlepiej – w towarzystwie, ta noc jest dla Ciebie! W Kinie Oskard zobaczysz aż cztery mrożące krew w żyłach horrory. Emocji dostarczą też konkursy z nagrodami! Ostrzegamy, konkurencja będzie ostra, ale nagrody warte walki!

Będzie je można zdobyć na dwa sposoby – podczas konkursowych zabaw przed pierwszym filmem lub… przychodząc na Straszną Noc w przebraniu. Zaskoczcie nas przerażającym strojem!

Już za chwilę podamy szczegółowe regulaminy. Upominki w tę straszną noc zapewnią partnerzy wydarzenia.

Nie czekajcie, bo miejsca są ograniczone! Kupcie bilety na Straszną Noc Filmożerców już dziś i przygotujcie się na niezapomnianą noc horrorów i zabawy mrożącej krew w żyłach!

To będzie noc, której nie zapomnicie! Przyjdźcie z przyjaciółmi i podzielcie się emocjami podczas Strasznej Nocy Filmożerców.

Startujemy 27 października o 19.00! Bilety w cenie 32 zł kupicie w kasie Kina Oskard lub na https://kinooskard.ckis.konin.pl/

W programie:


PIŁA X
Czas: 118’
Kolejna odsłona kultowego horroru nawiązująca bezpośrednio do najbardziej udanych i krwawych pierwszych trzech części serii. Najbardziej okrutny i błyskotliwy seryjny morderca powraca, by wymierzyć karę medycznym oszustom. Będzie bolało…


THE SACRIFICE GAME
Czas: 90’
Uczennice szkoły z internatem Samantha i Clara nie mogą wrócić do domu na święta, na dodatek sprawy przybierają śmiertelny obrót, gdy tuż przed ich domem pojawia się morderczy gang.


OBSERWOWANY
Czas: 94’

Mężczyzna jest nawiedzany przez ducha chłopca o imieniu David, który próbuje go zabić.


SLOTHERHOUSE: LENIWA ŚMIERĆ
Czas: 93’

Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezesa studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność, adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw.

Sponsorzy wydarzenia

GRANNA Sp. z o.o
Jemsushi Konin
Tutti Santi w Koninie
G3 Sp. z o.o
Wydawnictwo Oficynka
Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
Wydawnictwo W.A.B.
Monolith Films Sp. z o.o