Przejdź do treści
Wydarzenia 14 lutego 2022

Kochaj, oglądaj i … rób zdjęcia! FILMOWE WALENTYNKI W KINIE OSKARD

Miłość na zawsze i na wieczność? Tego życzy Wam kino Oskard, dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe Filmowe Walentynki do kina, podczas których uwiecznimy Wasze uczucie!

Pamiętacie swoje ostatnie Walentynki? Gwarantujemy, że tegoroczne na pewno zapadną Wam w pamięci. Pod warunkiem, że spędzicie je w kinie Oskard!

Dlaczego?
Oprócz romantycznego seansu filmowego z komedią „Miłość jest blisko”, który rozpocznie się 14 lutego o godz. 19:00 w kinie Oskard, zaproponujemy Wam walentynkowe zdjęcie zrobione przez nasze fotografki. Na romantyczne foto zapraszamy przed i po seansie. Wystarczy, że podacie adres e-mail, na który będziemy mogli przesłać Wam zdjęcie. A jeśli będziecie chcieli podzielić się swoim wyjątkowym uczuciem z innymi, udostępnimy Wasze fotografie na fanpage’u kina Oskard!

Uczestników Filmowych Walentynek zapraszamy na komedię romantyczną „Miłość jest blisko”. W rolach głównych znani i lubiani: Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki czy Janusz Chabior. Jaką historię zobaczymy?

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

UWAGA: Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów Dz.U. z 2021 r. poz. 861 ze zm. Kino Oskard może obecnie zaoferować 30% miejsc w salach kinowych. Zgodnie z prawem mamy jednak możliwość zwiększenia ich liczby. W przypadku przekroczenia 30% limitu, w sprzedaży zostaną bilety dla osób, które posiadają Unijny Certyfikat COVID i okażą się nim przy zakupie biletu.