Przejdź do treści
Wydarzenia 18-31 stycznia 2019

FERIE ZA PIĄTKĘ w kinie Oskard Kameralnie

Cztery filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży przygotowało w czasie ferii kino Oskard. Bilety na seanse kosztują 5 zł.

Najmłodsi widzowie w pierwszym tygodniu ferii zobaczą bajkę „Książka Lili”. Bohaterka książki dla dzieci, nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Tak zaczyna się wspaniała przygoda, podczas której Lili odkrywa, że jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki, z której wypadła dziewczynka.

Kolejny film to przedpremiera „Mamy talent”. Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole – Los Bando, ale brakuje im basisty, a Axel, wokalista i gitarzysta, nie może zaśpiewać. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie.

W drugim tygodniu zapraszamy na film „Kacper i Emma szukają skarbu”. Najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje z dziadkiem Emmy – Jørgenem nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię.

Kolejna propozycja to także przedpremiera „Rosie i Moussa”. Rosie wraz z mamą przeprowadzają się na drugą stronę miasta. W bloku gdzie zamieszkują, Rosie poznaje sąsiadów : szalonego pana Taka, ekscentryczną panią Hemrijk a co najważniejsze spotyka Moussę – chłopaka mieszkającego piętro wyżej.

Zapraszamy do kina Oskard przy ul. Okólnej 47a od 18 do 31 stycznia! Bilety 5 zł.