Przejdź do treści
Wydarzenia 9-25 lutego 2018

Ferie za piątkę w kinie Oskard

Cztery filmowe propozycje dla dzieci i młodzieży przygotowało w czasie ferii kino Oskard. Bilety na seanse kosztują 5 zł.

Najmłodsi widzowie w pierwszym tygodniu ferii zobaczą bajkę „Miś Bamse i córka wiedźmy”. To opowieść o niedźwiadku Bamse i przyjaciołach, którzy muszą powstrzymać chciwego Krezusa usiłującego wykraść skarb.

Kolejny film to „Miłość pisana Barillem”. 12-letnia Marie, dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret – cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. Rodzice zamierzają przenieść ją do szkoły dla niewidomych lecz Marie ma inne plany – zamierza zdać egzamin do prestiżowej szkoły muzycznej.

W drugim tygodniu zapraszamy na film „Traktorek Florek dodaje gazu”. To opowieść o sile przyjaźni, która potrafi być tak wielka, że jest się w stanie poświęcić dla kogoś własne życie.

Kolejna propozycja to film „Wicher. Dzikie konie”. Mika jest już znaną „zaklinaczką koni”. Pewnego dnia wraz ze swoim ukochanym ogierem Wichrem wyruszają do hiszpańskiej Andaluzji – miejsca narodzin Wichra. Tam odkrywają tajemniczą i magiczną oazę.

Zapraszamy do sali studyjnej kina Oskard od 9 do 25 lutego! Bilety 5 zł.