Przejdź do treści
Wydarzenia 30 września - 8 października 2023

10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w tym roku już po raz dziesiąty ma przyjemność zaprosić na Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty – ogólnopolskie święto dla młodych widzów i widzek oraz ich opiekunów. Gwarantujemy szeroki dostęp do wartościowych tytułów, w tym polskich premier.

Od 30 września do 8 października festiwal odbędzie się stacjonarnie w Warszawie i Wrocławiu oraz w kilkunastu innych miastach w Polsce, w tym w Koninie.

MFF Młode Horyzonty to wydarzenie skierowane do młodej widowni. Ideą, która od samego początku – czyli od 2014 roku – przyświeca festiwalowi, jest upowszechnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów, które wyróżniają się walorami edukacyjnymi, artystycznymi oraz produkcyjnymi.

W nadchodzącej, jubileuszowej edycji nie zabraknie wyjątkowych premier, filmów aktorskich, animowanych, inspirujących dokumentów oraz warsztatów.  W ramach Konkursu głównego jurorzy ocenią najciekawsze międzynarodowe produkcje, a także, jak co roku, zostanie przyznana nagroda publiczności.

W tym roku pokazom będą towarzyszyć Warsztaty kryptologiczne i Gra fabularna RPG z elementami ruchowymi.

WARSZTATY KRYPTOLOGICZNE – BILETY
GRA FABULARNA RPG – BILETY